Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

I MIEJCE DLA RAFAŁA BRADŁO W REGIONALNYM KONKURSIE PIOSENKI RELIGIJNEJ

...

 

W dniu 19 maja w zabytkowym spichlerzu w Ryglicach odbył się REGIONALNY KONKURS PIOSENKI RELIGIJNEJ "CHRZEŚCIJANINEM BYĆ" .

Jury konkursu:

- Izabela Mytnik - muzyk, wokalistka, nauczyciel śpiewu, finalistka telewizyjnego programu talent show.

- Katarzyna Sikora - muzyk, animator kultury, polonista

- Magdalena Ożóg - muzyk, pedagog, twórca autorskiego programu umuzykalniającego dla dzieci

- Ks. Łukasz Szczepanik - wikariusz parafii pw. Św. Katarzyny w Ryglicach

Naszą Szkołę reprezentował Rafał Bradło uczeń I Technikum, przy akompaniamencie pana Grzegorza Kluzek. Spośród trzydziestu zawodników nasz uczeń zajął I MIEJSCE w kategorii młodzieżowych solistów. Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zwieńczeniem Ryglickich Dni Muzyki Chrześcijańskiej był niedzielny koncert finałowy w Kościele Parafialnym w Ryglicach, w którym zaprezentowali się laureaci i odebrali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.