Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "Unia Europejska - Wspólnota Państw i Obywateli” "

...

 

W dniu 24 maja 2017 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Prof. Czesława Majorka w Ryglicach odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy "Unia Europejska - Wspólnota Państw i Obywateli” organizowany przez Samorządowe Centrum Edukacji w Tarnowie we współpracy z nasza szkołą.

Honorowy patronat nad konkursem objął europoseł Edward Czesak, który ufundował nagrodę główną – wyjazd do Brukseli.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce Michał Smutek – LO Tuchów

II miejsce Jan Abramowicz- ZSP Ryglice

III miejsce Natalia Pawłowska – ZSP Zakliczyn

IV miejsce Justyna Strojna – ZSOiZ w Gromnik

V miejsce Jakub Wójcik - ZSOiZ w Gromnik

Nagrody wręczył Piotr Gładysz – asystent Europosła wraz z Dyrektorem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Prof. Czesława Majorka w Ryglicach mgr inż. Janusz Szczęch, który podsumował konkursowe zmagania, pogratulował młodzieży i podziękował fundatorowi dodając, że takie nagrody mobilizują do pracy, dają energię do działania i pozwalają na rozwój.