Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Konkurs „W świecie poetów i poezji – 2017”

...

Dnia 7.12.2017 r. odbył się VI konkurs poetycki "W świecie poetów i poezji" zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Ryglicach i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Ryglic Pan Bernard Karasiewicz. Sponsorem nagród był: Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie Oddział w Ryglicach wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Ryglicach

W konkursie wzięli udział gimnazjaliści z gminy Ryglice oraz młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach. Celem konkursu było zachęcenie młodych ludzi do czytania poezji oraz zgłębiania wiedzy na temat życia wybitnych poetów. Poziom konkursu był bardzo wyrównany, wszyscy uczestnicy mile zaskoczyli jury doskonałym przygotowaniem. Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom: Ewelinie Klimek, która zajęła II miejsce oraz Natalii Zakrzewskiej za zdobycie wyróżnienia.

Laureaci konkursu:

- I miejsce: Urszula Augustyn

- II miejsce: Ewelina Klimek

- III miejsce: Natalia Kolman

Wyróżnienia:

Natalia Zakrzewska

Natalia Strugała

Serdecznie gratulujemy!