a

a

Szkolny Konkurs Programistyczny w ZSP w Ryglicach (5.01/12.01.2023)

...

 

Uczniowie KL. I  Technikum w ZS w Ryglicach brali udział w Szkolnym Konkursie Programistycznym, na którym rywalizowali w budowie mBotów, rozwiązywali ciekawe quizy, ćwiczyli kompetencje w zakresie algorytmiki i programowania. Dzięki udziałowi w cotygodniowym kółku informatycznym #CMI rozwijali umiejętności pracy w zespole i zdobywali nowe cyfrowe umiejętności.

Lista laureatów konkursu:

I miejsce - Krzysztof Usarz
II miejsce - Krzysztof Siwek
III miejsce - Nikodem Motyka

Osoby wyróżnione: Damian Uchwat, Gilski Kamil, Krystian StarostkaSerdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu programistycznego udziału w wydarzeniu, sportowej rywalizacji i wygrania fantastycznych nagród rzeczowych, ufundowanych przez firmę komputerową Symantec.

Kodowanie to sposób na świetną zabawę i rozwój kreatywności wśród młodzieży szkolnej. Dlatego staram się rozbudzać pasję do programowania i myślenia obliczeniowego wśród wszystkich uczestników podczas cotygodniowych dodatkowych zajęć z programowania i robotyki.Dziękuję za wspólną zabawę, rywalizacje i rozwiązywanie zadań - organizator konkursu i wydarzenia #CMI Events: Michał Szydłowski.