a

a

Akcja krwiodawstwa

...

W dniu 10 października 2023 r. w naszej szkole miała miejsce akcja krwiodawstwa zorganizowana we współpracy z Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Ryglicach a także Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Tarnowie. Udało się nam pozyskać 7,2 litra cennego daru życia, za co serdecznie dziękujemy Wszystkim naszym uczniom, absolwentom i mieszkańcom, którym na sercu leży życie i zdrowie ludzi. Oddawanie krwi w szkole to dobry sposób na zwiększenie świadomości społecznej na temat znaczenia krwiodawstwa oraz na zachęcenie młodych do regularnego włączania się w tego typu akcje i uzyskania Książeczki Honorowego Dawcy Krwi. Niektórzy uczniowie po raz pierwszy zdecydowali się na oddanie krwi, co jest szczególnie cenne i wartościowe. Serdecznie dziękujemy i już zapraszamy na kolejne tego typy akcje.