Rekrutacja do Technikum, Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach
- zobacz regulamin

TECHNIKUM - technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik handlowiec, technik ekonomista

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA - monter izolacji przemysłowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, kierowca - mechanik, mechanik pojazdów samochodowych , elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, krawiec, stolarz, ślusarz, lakiernik, fryzjer, kucharz, sprzedawca, elektryk, murarz - tynkarz, piekarz, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, wędliniarz, cukiernik, rolnik - więcej tutaj


ERASMUS + PROJEKT "„ LET´S GET GREEN - RAISING THE AWARENESS OF ECOLOGICAL PROBLEMS”

ERASMUS + „JUST BE HUMANS!- SAY NO TO ANY FORMS OF DISCRIMINATION AND VIOLENCE"

ERASMUS + „COOK HEALTHY- EAT HEALTHY- LIVE HEALTHY” - STRONA PROJEKTU

"Recipes ebook"- the best dishes from all the partner countries.

Stypendia

...

Stypendiami Fundacji im. Arcybiskupa Jerzego Ablewicza, zaszczytnym wyróżnieniem zostały uhonorowane dzisiaj (01.03.2013) trzy uczennice z naszej szkoły uczęszczające do klasy II Technikum; Kinga Kumięga, Jadwiga Janiga, Barbara Stańczyk.
W homilii podczas Mszy świętej Biskup Bobowski zwrócił uwagę młodzieży, że z tego dobra mogą korzystać dzięki ludzkiej życzliwości, zachęcał do solidnej nauki i pomocy słabszym. Apelował tez o miłość do Ojczyzny. 
Stypendia tej fundacji przyznawane są zdolnym uczniom już od 2005 r. Naszym uczennicom gratulujemy i mamy nadzieję, że za rok stypendystów będzie jeszcze wiecej.