Zabrzmiał ostatni dzwonek, świadectwa zostały rozdane, a szkolne korytarze opustoszały!
W piątek, 26 czerwca, uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026 i z wielką radością rozpoczęliśmy upragnione wakacje.
Mijające miesiące były dla całej naszej społeczności szkolnej czasem intensywnej pracy, odkrywania talentów, przełamywania barier i budowania relacji. Wspólnie przeżywaliśmy sukcesy,a także stawialiśmy czoła codziennym wyzwaniom. Każdy z Was drodzy Uczniowie zostawił w murach tej szkoły cząstkę swojej energii i pasji.
Przed nami dwa miesiące zasłużonego odpoczynku. Życzymy Wam, aby ten letni czas był pełen słońca, niezapomnianych przygód, nowych przyjaźni i głębokiego relaksu. Pamiętajcie o bezpieczeństwie. Odpoczywajcie mądrze i wracajcie do nas z „naładowanymi bateriami”!
Do zobaczenia w poniedziałek, 1 września, kiedy wspólnie powitamy nowy rok szkolny i nowe edukacyjne wyzwania!



